Deklaracja dostępności

/

Deklaracja dostępności

Stan dostępności cyfrowej

Strona internetowa jest częściowo zgodna z ustawą z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych z powodu niezgodności lub wyłączeń wymienionych poniżej.

Niedostępne elementy i treści:

– czytnik tekstu

– wyróżnienie nagłówków

– opisy obrazów

– wirtualna klawiatura

Przygotowanie deklaracji dostępności

Data sporządzenia deklaracji: 2021-10-04.

Deklarację sporządzono na podstawie samooceny przeprowadzonej przez podmiot publiczny.

Data ostatniego przeglądu deklaracji: 2022-03-14.

Skróty klawiaturowe

Na tej stronie internetowej można korzystać ze standardowych skrótów klawiaturowych.

Informacje zwrotne i dane kontaktowe na tej stronie internetowej są problemy, które wynikają z niespełnienia wymogów dostępności cyfrowej? Zgłoś to mailowo – szansa4@o2.pl lub telefonicznie – 22 824 37 02.

W zgłoszeniu podaj

swoje imię i nazwisko, swoje dane kontaktowe (np. numer telefonu, e-mail), dokładny adres strony internetowej, na której jest niedostępny element lub treść, opis na czym polega problem i jaki sposób jego rozwiązania byłby dla Ciebie najwygodniejszy.

Obsługa wniosków i skarg związanych z dostępnością: na Twoje zgłoszenie odpowiemy najszybciej jak to możliwe, nie później niż w ciągu 7 dni od jego otrzymania. Jeżeli ten termin będzie dla nas zbyt krótki poinformujemy Cię o tym. W tej informacji podamy nowy termin, do którego poprawimy zgłoszone przez Ciebie błędy lub przygotujemy informacje w alternatywny sposób. Ten nowy termin nie będzie dłuższy niż 2 miesiące. Jeżeli nie będziemy w stanie zapewnić dostępności cyfrowej strony internetowej lub treści, z Twojego zgłoszeniu, zaproponujemy Ci dostęp do nich w alternatywny sposób. Jeżeli nasze działania nie będą dla Ciebie zadowalające, możesz zgłosić skargę do Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego. Jeżeli nadal będziesz mieć uwagi do naszych działań, związane z dostępnością cyfrową możesz zgłosić je do Rzecznika Praw Obywatelskich.

Dostępność architektoniczna

O.T. TRAD SZANSA, ul. Grójecka 79, 02-094 Warszawa

Do budynku można dojechać transportem prywatnym lub środkami komunikacji publicznej. Najkrótsza droga od przystanku (tramwaje: 1, 7, 9, 14, 15, 25, autobusy: 136, 154, 167, 172, 186, 191, 208, 414, 521, N01, N38, N43, N88, przystanek Bitwy Warszawskiej 1920 r.) to ok. 250m od budynku. Przy budynku znajduje się parking płatny. Do budynku prowadzi wejście od ulicy Grójeckiej. Na dole   znajduje się domofon. Do wejścia prowadzą schody – mieścimy się na pierwszym piętrze. W budynku nie ma windy. Nie posiadamy toalety dla osób z niepełnosprawnością. Do budynku i wszystkich jego pomieszczeń można wejść z psem asystującym i psem przewodnikiem. W budynku nie ma pętli indukcyjnych.”

Bądźmy w kontakcie